Аварійна ділянка дороги у с. Басань. Чи відремонтують?

0
1242

Проїхати асфальтом стало неможливо та небезпечно через глибокі ями на дорозі. Така ситуація виникла в селі Басань Пологівського району після нещодавнього дощу. І без того небезпечний поворот, з поганою видимістю, перетворився у справжню дорожню пастку для водіїв. Роз’їхатися двом автівкам на цьому місці не вдається через величезні ями.

У теплу пору року водії приловчилися об’їжджати аварійну ділянку ґрунтовим шляхом, та з настанням опадів зробити це неможливо. Автошляхом щодня курсують рейсові маршрутки, сотні автомобілів та автобуси, що возять дітей до школи. Тривогу забили місцеві водії після того, як автобус зі школярами ледь не заїхав у кювет.  Усі звернення селян та місцевої влади в обласне державне підприємство “Місцеві дороги Запорізької області” не дають результату. Чи звернуть увагу на аварійну дорогу цього разу, дізнавалися кореспонденти ТВ-5?

 

 

У державному підприємстві “Місцеві дороги запорізької області” пообіцяли у найближчий час відремонтувати небезпечну ділянку, а ремонт всієї дороги від села Басань до міста Пологи – це перспектива 2021-го року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen − 15 =