Сьогодні в оновленому Пологівському РБК відбулися урочистості з нагоди 133-ої річниці міста та його визволення від німецько-фашистських загарбників.

Через п’ять років, що тривав капітальний ремонт, глядацька зала нарешті знову заповнилась людьми, котрі скучили за подібними заходами та виступами пологівських «зірок».

Голова Пологівської РДА Артур Крупський, голова Пологівської районної ради Олександр Покутній та міський голова Юрій Коноваленко тепло привітали присутніх з подіями, а також нагородили групу пологівців Почесними грамотами та Подяками. У списку відзначених кращі з кращих – медики, котрі саме зараз перебувають на передовій боротьби з коронавірусом, голови Костянтинівської, Пологівської, Тарасівської сільських рад, нинішні та колишні керівники підприємств міста, представники рятувальної служби, голови квартальних комітетів, а також колективи будівельників, котрі виконали значний обсяг робіт з оновлення Пологівського РБК.

Під оплески присутніх голова міської ради Юрій Коноваленко вручив директору Пологівського РДК Валентині Черненко сертифікат на 120 000 грн для закупівлі необхідного. А також відзначив Подякою колишнього фотокора «Пологівських вістей» Миколу Дрюченка за роботу над фотоальбомом колективів РБК.

І, як завжди, теплих слів подяки заслуговує весь творчий колектив Пологівського РБК, котрий влаштував грандіозний гала-концерт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

10 + 19 =