У Семенівці +1 заклад

0
850

15 вересня міський голова Юрій Коноваленко відвідав Семенівський старостинський округ, поспілкувався з в.о. старости Наталією Рябчук та мешканцями старостинського округу.

На початку свого візиту на територію міський голова відвідав аптеку, яка нещодавно відновила свою роботу в будівлі Семенівського АЗПСМ. Наявність аптеки в селі – важливий фактор, адже закупатися ліками в семенівську аптеку ходять не тільки самі семенівці, але й мешканці сусідніх Григорівки, Тарасівки. Тому за час доки аптека в селі Семенівка не працювала, місцеві мешканці гостро відчули її потребу. Для відновлення роботи фармацевтичного закладу потрібно було зробити ремонт у приміщенні, який би відповідав всім вимогам аптечної мережі «Фармація», котра і відкрилася в селі. Після ремонту кімнати, довгий час «Фармація» оформлювала потрібні документи та ліцензію на роботу. І ось вже сьогодні аптека активно функціонує. Ліки привозять з міста через кожні 2-3 дні. Мешканці території можуть замовити все, що потрібно. Кваліфікаційний фармацевт-аптекар надасть всю необхідну консультацію. Після налагодження системи в семенівській аптеці можна буде по рецепту отримувати ліки за програмою «Доступні ліки».

Поспілкувався Юрій Коноваленко й з директором та вчителями Семенівської школи, дізнався про ситуацію з відвідуванням учнів. Адже сьогодні в громаді складається непроста ситуація із захворюванням на коронавірус, тому ситуацію в навчальних закладах важливо тримати на контролі.

Під час свого візиту міський голова провів традиційний прийом громадян, на який завітало 6 мешканців території. Люди похилого віку прийшли до очільника громади зі скаргою щодо відмови місцевого перевізника возити пенсіонерів за пільговим квитком. Бідкалися селяни і щодо відсутності приміського потягу та відсутності маршрутки до Бердянська через Семенівку і Тарасівку. Останнє питання актуальне для семенівців, чиї діти навчаються у вищих навчальних закладах курортного містечка. Також громадяни звернулися до міського голови з проханням надання матеріальної допомоги.

Питання з місцевим перевізником Юрій Коноваленко пообіцяв вирішити найближчим часом. А ось проблеми з міжміським автобусним та залізничним транспортом потребують тривалого опрацювання. Міський голова пообіцяв направити листи до обласного керівництва цих структур.

.

/3/”>Джерело: сайт міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

6 + 15 =