Тарифи збільшено. Осінній «подарунок» від «Зе-команди»: газ +45%, електроенергія +86%, вода +47%

0
33002

Згідно з офіційною інформацією компанії «Нафтогаз України» ціна на природний газ для населення з 1 вересня ,в котре за рік, зросла ще на 45%.

Своєю чергою міністерство енергетики з 1 жовтня обіцяє чергове підвищення вартості електроенергії. Вже за кілька тижнів 1 кВт/год коштуватиме 1 грн. 68 коп. А з 1 січня 2021 року зросте вартість  холодної води. Для приватних споживачів в різних регіонах подорожчання становитиме до 47%.

Тож, цифри, які ми побачимо у платіжках вже цієї осені, м’яко кажучи, неприємно вразять. Дивлячись на них, у багатьох виникне просте питання: чим зумовлене таке стрімке зростання вартості енергоносіїв? Відповідь – ні чим. Реальних передумов для збільшення тарифів немає, але з боку влади є бажання витягти з кишень українців якомога більше, і байдуже, якщо це буде останнє.

– Підняття ціни на газ – економічно необґрунтоване та є результатами звичайних спекуляцій на газовому ринку. На початку року економічний блок Уряду «Зе-команди» публічно на камери в присутності Президента обіцяв, що населення побачить зниження ціни за енергоносії в платіжках. І що ми бачимо? Замість використання економічних інструментів для розвитку економіки держави, «Слуги» просто оббирають власний народ. Спочатку, у липні, підняли ціну на газ для населення на 16 копійок, в серпні ще на 25 копійок. А з вересня, враховуючи, що люди мовчать та терплять, взагалі вирішили не розмінюватись на дрібниці і додали до ціни  одразу 1 грн. 46 копійок. І це напередодні опалювального сезону. Ми рішуче засуджуємо такі бездарні підходи «Слуг» до управління країною», – голова Запорізької обласної «Батьківщини» Владислав Куценко.

– Протягом року в усьому світі через COVID-19, спостерігалось значне коливання вартості енергоносіїв.  Тож влада вирішила використати ситуацію, що склалася у зв’язку із спекуляціями на європейському газовому ринку, зняти фінансові обмеження та отримати надприбутки за рахунок простих людей, піднявши ціни у платіжках, – відзначає доктор економічних наук, професор Емілія Прушківська.

– Правляча «ЗЕ-команда» змушує українців віддати за комуналку останнє! Хочу запитати у «Слуг»»: це в яких інститутах вас навчили так знущатись над державною економікою та над власним народом?  «Батьківщина» буде вживати всіх можливих заходів, задля недопущення подальшого підвищення тарифів для населення. У місцевої влади є всі повноваження впливати на розмір тарифів. Адже вартість холодної та гарячої води, а також опалення встановлюється комунальними підприємствами. Проте, вони воліють вигадувати причини для підняття тарифів, замість того, щоб  шукати можливість до їх зниження. Після 25 жовтня в місцеві органи самоврядування мають прийти команди, які змінять існуючу ситуацію», – заявляє депутат Пологівської  міської ради  Вячеслав Колесников.

За його словами «Батьківщина» буде вживати всі можливі заходи, задля недопущення зростання тарифів для населення. Депутати від «Батьківщини», як у парламенті так і в місцевих радах блокуватимуть прийняття будь-яких рішень щодо подальшого підвищення цін на комунальні послуги.

Микола Чарук.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × 5 =