Дві активні пологівчанки, Катерина Сіряк та Анна Кудряшова, які переживають за чистоту у рідних Пологах, перед  Всесвітнім днем прибирання самоорганізувались і у центрі міста, де раніше містився невеличкий дитячий майданчик, влаштували генеральне прибирання. Дівчата працювали до пізнього вечора, а результат їхньої роботи радує усіх пологівців.

– Ми приєдналися до акції, яка пройде 19 вересня о 10:00, та зробили своє місто трішечки чистішим. Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття, – розповідає Катерина. – Коли ми почали прибирати, охоронець Дмитро, з магазину «Аврора», нас також підтримав і приніс коробки для сміття та міцні пакети, адже наші постійно рвалися. Також хлопець приніс черпак і допоміг згребти непотріб. Ми були приємно здивовані, що є такі люди, які підтримують не тільки словом, а й ділом, – розповідає Катерина. – Але, якщо чесно, очікували більшої активності та підтримки від перехожих, але все згодом, – констатує Катерина Сіряк.

Пологівці, надихайтеся прикладом дівчат та приєднуйтеся!

Побачили? Приберіть. Зробіть фото на локаціях до і після прибирання, як це зробили пологівчанки, донесіть зібране до найближчого баку для сміття або пункту прийому вторинної сировини. Відмічайте у соціальних мережах сторінку “Пологівських вістей” @polvisti, #letsdoitukraine, #worldcleanupday. Будьте прикладом для інших!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seven + 18 =