Пологівські вісті Місто Ремонт завершено! РБК невдовзі побачить перших глядачів (ФОТО+ВІДЕО)

Ремонт завершено! РБК невдовзі побачить перших глядачів (ФОТО+ВІДЕО)

0
680

Урочистого відкриття Пологівського районного будинку культури, після довготривалого ремонту, не буде, однак сьогодні вже можна нарешті сказати: ремонт закладу сягнув фінішу.

 

Юрій Коноваленко разом з директором закладу та очільницею відділу культури ОТГ зустрілися з журналістами у стінах оновленого РБК. Розповіли, що готово, що ні та коли глядацька зала будинку культури прийме перших глядачів. Побачене журналістами “Пологівські вісті” у будинку культури дивіться у фоторепортажі нижче.

Під час спілкування з пресою голова Пологівської ОТГ розповів, яку частину роботи громада виконала після взяття на свій баланс районного будинку культури у січні 2020-го року. Останній, завершальний етап ремонтних робіт (оздоблення сцени, підключення звукового пульта, освітлення й інші заходи), обійшовся бюджету міської ОТГ близько 400 тис. грн.

Нагадаємо: до 2020-го року Пологівський районний будинок культури перебував на балансі районної ради. Ремонт розпочався у 2015-му. Планували завершити роботи у 2018-му. Загальна сума капітального ремонту Пологівського РБК склала понад 7 мільйонів гривень. Зі скарбниці обласного бюджету виділено 3,5 млн, решта – з районного бюджету Пологівщини.

Голова громади вирішив не акцентувати увагу на недоліках, які були допущені підрядниками під час ремонтних робіт. Наголосив, що цими питаннями займаються відповідні компетентні органи. Водночас зауважив, що деякі моменти після обстеження спеціальної комісії виявилися неприпустимими й потребували термінового виправлення. Зокрема, мова про монтаж сцени у глядацькій залі. Провівши обстеження за участю фахівців, стало очевидно, що об’єкт є небезпечним. Довелося укріплювати конструкції, чого не зробили до цього підрядники.

Наразі ремонтні роботи у Пологівському РБК завершені на 99%. У танцювальних класах вже проходять репетиції, облаштувалися у кабінетах і викладачі з вокалу, акторської майстерності. Упорядковане місце для роботи звукорежисера та фахівця з освітлення. У закладі встановлено сучасну протипожежну систему. Глядацьку залу оснащено потужними освітлювальними приладами, новою звуковою технікою. Встановлено сучасний великий екран для перегляду відеофайлів через проєктор.

У закладі ще є кілька дрібних ремонтних моментів, які потребують свого завершення: не пофарбовані кілька стін, не встановленні у спеціальні тримачі вогнегасники, у душовій не підключена пральна машина тощо. Ці та інші внутрішні роботи обіцяють завершити незабаром.

Більше питань залишається довколо зовнішнього вигляду будівлі, фасаду: плитка на ґанку, стан поручнів, вигляд прибудинкової території тощо. Це, звичайно, не заважає старту роботи закладу, однак про все це у майбутньому також має подбати влада.

Очільник Пологівської громади анонсував, що перші глядачі зможуть потрапити до глядацької зали вже 17 вересня. На сцені відбудуться урочистості, присвячені відзначенню Дня міста Поліг та визволення Пологівського району. Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних обмежень. Додаткова інформація обов’язково буде оприлюднена Пологівською ОТГ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

1 − 1 =