Три  місяці фотограф Микола Дрюченко присвятив тому, аби зібрати зі своїх архівів історичні фотознімки діячів культури та аматорів сцени, щоб упорядкувати та створити фотокнигу з історією культури у Пологівському районі.

  • У мене завжди була така звичка – усе систематизувати. В електронному вигляді у мене в архіві зберігається понад 2 мільйони фотографій, було б прикро, аби все це так і залишилося на електронних дисках. Я запропонував міському голові та діячам культури створити пам’ятну фотокнигу, світлини якої, розповідали б про культурне життя у нашому місті. Вони погодилися і робота закипіла. Спочатку ця книга планувалася, як літопис діяльності РБК, але почавши роботу над книгою, ми зрозуміли, що необхідно включити якомога більше колективів з усього району.  Коли переглядав фотографії різних часів, то ніби знову переживав ті хвилини виступів та концертів. На  142 сторінках розміщено 1200 фотографій, починаючи з 2001 року. Звичайно, просто неможливо на цих сторінках розмістити абсолютно усіх артистів. Але не варто засмучуватись з цього приводу. Адже завжди можна створити нову фотоісторію, – розповідає Микола Дрюченко.

Фотографії зібрані у книзі – унікальні. Адже багато хто з пологівців зможе знайти себе, своїх дітей або знайомих у цій книзі. Цей культурний літопис випустили у 5 екземплярах й передали в РБК, центральну районну бібліотеку, краєзнавчий музей та відділ культури, аби усі охочі змогли його переглянути.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 × 1 =