Щоденно, майже кожен з нас, проходить повз багатоповерхівки. Але, напевно, тільки мешканці цих будинків знають, як виглядають їхні внутрішні дворики. Ми вирішили зазирнути в них і показати вам, як виглядає прибудинкова територія біля багатоповерхівок, що розташовані у центральній частині міста.

Чуйні


Біля двоповерхівки, що знаходиться в парку залізничників, мешканці облаштували житло й для братів наших менших, що залишилися без господарів.

Хазяйські

У цих же двориках біля 2-поверхових будинків залишилися хазяйські прибудови, де раніше люди тримали птицю. Зараз їх використовують для господарських потреб.

Затишні

У цих двориках пологівці облаштували собі гарні місця для відпочинку. Вони акуратні, й видно, що ними користуються.

квітучі

Пологівці, попри засушливе літо, все ж, намагаються створити затишок біля власних будинків. Хазяйки й господарі власними силами, з підручних матеріалів, створюють клумби.

Зразковий

По вулиці Єдності є скромний, але ну дуже цікавий дворик. Він тихенький, все пофарбовано в один колір, а огорожа його – просто зразкова. Вона – жива, бо це кущі, за якими постійно доглядають. А ще, на початку літа, маленька клумбочка вибухає різними кольорами, адже тут починають цвісти троянди різних кольорів.

Художній

Прибудинкова територія цього будинку по Магістральній майже вся зайнята парковкою, але під’їзди – це витвір мистецтва.

Охайний


Повз цей двір було дуже приємно проходити, адже скрізь встановлені урни, він ідеально виметений та охайний.

Тамбурного типу

5-поверхівки, що у центрі міста можуть похизуватися своїм місцеположенням, але не прибудинковою територією. Вона – вузька. Там можна тільки пройти до під’їзду і все. Місця, аби встановити гойдалки чи невеличкий дитячий майданчик зовсім немає.

Тіньові

Мешканці цих під’їздів попіклувалися, аби відпочивати їм біля будинку було комфортно, тому й огородили місця над лавками сонцезахисною сіткою, або ж зеленими насадженнями.

Мрія дитинства


Біля будинку, що по провулку Станційному, батьки згрупувалися та створили для власних дітей справжній ігроленд.

Дружній

А жителі цього будинку, що по вулиці Єдності, згрупувалися та створили біля дому релакс зону, де в тіні можна й свіжим повітрям подихати, й шашличок посмажити, й поспілкуватися між собою. Сучасний будинок й така ж територія біля нього – приклад для наслідування.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

18 − eight =