Пологівщина зазнала великої втрати: сьогодні на 79-ому році життя зупинилося серце пологівського лікаря-отоларинголога Івана Антоновича МОСЕЙКА.

Найгуманнішій і найпочеснішій на землі професії Іван Антонович віддав 50 років свого життя. У серпні 1970-го після закінчення Запорізького медичного інституту він став лікарем лор-відділення Пологівської ЦРЛ, через три роки був призначений його завідувачем. На початку 2014-го вийшов на пенсію. Та лікував людей, допомагав їм, надавав консультації майже до останнього дня. Його справедливо називали лікарем від Бога. Про професіоналізм, високі людські якості пологівського отоларинголога знали не лише у нашому районі, а й за межами області.

Іван Антонович Мосейко відзначений багатьма Почесними грамотами, удостоєний високих звань «Почесний громадянин міста Поліг», «Почесний громадянин Пологівського району». Та найбільша його відзнака – це визнання людей.

Колектив районної газети глибоко сумує з приводу тяжкої втрати, смерті Івана Антоновича Мосейка і висловлює щирі співчуття рідним та близьким померлого.

Пологовістяни.

Фото Ірини ЛІСОВОЇ.

1 коментар

  1. Очень жаль. Хороший был дядька. Не раз к нему приезжал из Куйбышева. Соболезнования родным…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × three =