Майстер-клас від міського голови зі стрибків на скакалці + відкриття спортленду (ВІДЕО +ФОТО)

0
1306

Сьогодні, 22 вересня, в теплий осінній день, у дитячому садочку «Лисичка» відбулося справжнє спортивне свято, адже привід для цього суттєвий.

У минулому році батьки разом з адміністрацією садка  взялися за написання проєкту й подали свою ідею  на громадський бюджет участі. Вони запропонували  створити спортленд для малят та території садочка. Цей проєкт та ще 4 інших знайшли підтримку як у пологівців, так і у міській раді. І ось вже сьогодні вихованці старшої групи випробували цей майданчик. І у футбол зіграли, і у волейбол попрактикувалися,  і на безпечному прорезиненому покритті побігали й коліна цілі залишилися.

 


Батьки вихованців були задоволені, що встановлять спортленд для їхніх діток, тому з власної ініціативи встановили  ще й турніковий комплекс для дошкільнят на території спортленду.

Інші 4 проєкти «Громадського бюджету 2019» вже також реалізовані.

На відкритті спортленду були присутні й представники міської ради та міський голова, які на відстані спостерігали за радощами малят. Як вже діти награлися у рухливі ігри, Олександра Миронівна Малько, завідуюча д/с «Лисичка», запропонувала голові Пологівської ОТГ Юрію Коноваленку м’язи розім’яти, а заодно випробувати покриття майданчика. Вони разом взялися стрибати на скакалках.  Дошкільнята підтримували дорослих гучними оплесками.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

17 − eleven =