До редакції звернулась пологівчанка із запитанням, о котрій годині шкільний автобус забирає дітей на навчання і чи є розклад руху цього маршруту?

За відповіддю ми звернулись до представників місцевої влади. На запитання щодо підвозу пологівців до сіл району пояснення надав начальник відділу освіти, молоді та спорту Пологівської міськради Сергій Вікторович Бандурка:

Кожен заклад освіти видає відповідний наказ і передає списки дітей і вчителів, яких підвозять до місця навчання в сільську місцевість із міста, КП «Господар», яке займається цим питанням. Директори шкіл через класних керівників доводять інформацію батькам про час та місце відправки автобуса з того чи іншого куточка району. У кожного водія є список пасажирів, який формується на основі заявок шкіл.

Тож, якщо вам потрібно, аби вашу дитину вранці підвозив шкільний автобус, зверніться до класного керівника.

Подробиці щодо місцевого спецрейсу з району ПЛМГ до шкіл міста надав міський голова Юрій Анатолійович Коноваленко. Він пояснив, що з понеділка до п’ятниці від будинку №25 вул. Східної о 07:15 відправляється автобус №5, який курсуючи  вулицями Червоного висілка, забере школярів і доставить їх до гімназії “Основа”, дитсадочка “Казка”, колегіуму №1 та ЗОШ №4.

Ірина РАБОТЯГОВА.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

19 − 15 =