Цілком імовірно, що свою назву вулиця Східна отримала від місця розташування, адже вона розмістилася на східному краєчку села Поліг. А далі за нею степ і через кілька кілометрів починається територія Воскресенської громади.

Подружжя Тоцьких поселилось на вулиці Східній двадцять років тому, коли глава сімейства Олег Вікторович Тоцький влаштувався працювати черговим на газову розподільчу станцію. Поломки й різні непередбачувані ситуації на станції можуть траплятись будь-коли, тож для чергових неподалік звели будинок, а до нього провели сигналізацію, яка, дійсно, може спрацювати в будь-який момент.

Будинок Тоцьких стоїть останнім у крайньому ряду.

– Коли вселилися в нього, постійно страждали від вітрів. Довелося обгороджуватися височезним парканом. Та й земля тут не годиться – одна жорства, на якій нічого не росте, – розповідає Надія Михайлівна Тоцька, колишня вчителька початкових класів Воскресенської ЗОШ.

У Тоцьких було багато спроб озеленити територію за двором, але всі закінчувалися невдачею. І тільки тоді, коли Олег Вікторович навозив чорнозему, діло, здається, пішло.

За 20 років Тоцькі звикли до нової вулиці, а тим більше, що завдяки їхнім зусиллям та зусиллям сільської ради Східна стає більш придатною для життя. Тривалий час мешканці вулиці носили воду з колодязя за селом. А п’ять років тому їм проклали водогін. Не так давно Східну відсипали щебенем, але Тоцькі вірять, що, якщо голова сільської ради дала слово прокласти асфальт, то так цьому і бути.

Лідія СЛАБИШЕВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

sixteen + twelve =