Минулої п’ятниці, 31 липня, до Поліг з робочим візитом завітав голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін. 

На початку зустрічі представники місцевої влади ознайомили очільника області з ходом реконструкції каналізаційних очисних споруд міста. Юрій Коноваленко, міський голова, показав та розповів за яким принципом здійснюється каналізування.

Також поспілкувався очільник Запорізької ОДА з підрядником, який буде виконувати ці роботи.

Далі всі направились до Пологівської РДА аби вручити відзнаку “Мати-героїня” двом чарівним жінкам – пологівчанці Валентині Леонідівні Кущ та мешканці с. Шевченко Валентині Володимирівні Федоренко.

В рамках робочого візиту коротку зупинку очільник області зробив і на об‘єкті автомобільна дорога Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь (с.Пологи), де тривають ремонтні роботи.

Про хід будівництва та моменти на які варто звернути увагу Віталій Боговін поспілкувався з представниками місцевої влади, а також з начальником будівельного управління ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» Миколою Басістим.

Далі всі вирушили до відновленого після ремонту мостового переходу у Воскресенці.

Директор ДП «Місцеві дороги Запорізької області» Геннадій Тімченко повідомив, в рамках укладеного договору проведені роботи із розбирання плити проїзної частини прогонової будови та ригелів аварійного мосту. Після демонтажних робіт було виконано армування балок прогонових будов та каркасів для підсилення опор і ригелів. Далі було виконано роботи зі встановлення опалубки та бетонування підсилюючого поясу опор та ригелів. Після набуття монолітного залізобетону нормативної міцності було виконано роботи з армування та бетонування балок прогонових будов та плити проїзної частини.

По закінченню робіт по відновленню прогонових будов з монолітного залізобетону, було виконано гідроізоляцію та влаштовано асфальтобетонне покриття.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

11 + ten =