Пологівські вісті Місто Вітаємо зі святом залізничників!

Вітаємо зі святом залізничників!

0
1386

Всі ми знаємо, що день залізничника відзначався щорічно в першу неділю серпня в країнах пострадянського простору з 1936 року. Після 90-х років день працівників залізничного транспорту в Україні почали відзначати в листопаді. Але, більшість залізничників все одно святкує за старим стилем і пологівці не є виключенням. 

Залізниця – невід’ємна частина нашого міста і одна з головних його візитівок. Саме завдяки залізниці відбулася розбудова та заселення Поліг.

З нагоди цього свята я поспілкувалась з молодими, гарними та завзятими машиністами Пологівського локомотивного депо.

На фото: молоді залізничники – майбутнє Пологівського локомотивного депо. 32-річний Максим КОШКАЛДА (зліва) вже п’ять років працює на цьому підприємстві, з яких три – на посаді машиніста третього класу. Свою професію обрав через її перспективність та можливість розвиватись далі.

Поряд з ним  33-річний Олександр ТРІЩУК, який з 2015 року працює в цьому депо та три роки водить локомотиви. У дитинстві жив поряд із залізницею і полюбляв спостерігати за тепловозами. Маленькому Сашкові так кортіло власноруч водити «залізного велетня», що, коли прийшов час обирати професію, ні секунди не вагався з вибором.

У день професійного свята молоді залізничники висловили бажання звернутись до керівництва, аби воно краще ставилося до підлеглих та цінувало їхній труд. А також, аби прислухалося до їхніх слів, подбало про підвищення заробітної плати, відновило пільги які були, а, можливо, навіть, подбало про нові.

Своїм колегам побажали наснаги, терпіння, міцного здоров’я та гідної оплати праці!

А ми, в свою чергу, переймаємо естафету привітань, і від імені редакції “Пологівських вістей” також вітаємо всіх робітників залізниць і бажаємо їм завжди бути веселими, мати міцне здоров’я і тепле сімейне вогнище. Успіхів вам у роботі, хороших зарплат і приємних вражень!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five × 2 =