Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, з 1 серпня 2020 роки збільшить тариф НЕК “Укренерго” на передачу електроенергії на 54,6%. Відповідне рішення прийняли, щоб компанія могла отримати гроші на погашення заборгованості перед виробниками “зеленої енергетики”, повідомила прес-служба НКРЕКП, повідомляє delo.ua.

При цьому зазначено, що спочатку тариф хотіли підвищити в 2,1 рази – до 327,97 грн/Ват-година, а початковою пропозицією було довести його до 604,51 грн/Ват-година.

Як зазначається, можливість знизити тариф з’явилася завдяки планам НЕК взяти кредитні гроші міжнародних фінансових організацій, що дозволить запобігти моментального навантаження на споживачів і паралельно розрахуватися з боргами відповідно до підписаного між урядом України і “зеленими” меморандумом.

Раніше виконувач обов’язків міністра енергетики України Ольга Буславець заявила, що замість ряду системних, ефективних заходів для вирішення кризи в енергетиці НКРЕКП пропонує просто підняти тариф НЕК “Укренерго” в кілька разів, що є неефективним рішенням.

Як підняття тарифу позначиться на мешканцях нашого міста поки судити рано. І нехай ціна на електроенергію для населення залишається незмінною, її підвищення може торкнуться кожного. Тому як після кожного стрибка тарифу, в країні дорожчають послуги і товари. До того ж збільшення вартості електроенергії може істотно відбитися на вартості комунальних послуг. Поки це тільки припущення, але чекати залишається недовго, лічильник вже «крутить» за новим тарифом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen + twenty =