Рух   усіх транспортних засобів та пішоходів  через мостову споруду  на автомобільній дорозі С081405 /О081491/ – Воскресенка, км 0+488  відновлено повністю, повідомляють на сайті Воскресенської ОТГ.

Враховуючи неодноразові звернення голови Воскресенської сільської ради  Миколи Гузенка , щодо аварійного стану мостового переходу на автомобільній дорозі С081405 /О081491/ – Воскресенка, км 0+488, в поточному році фахівці ДП «Місцеві дороги Запорізької області» приділили увагу відновленню цієї споруди. Перебуваючи у Пологівському районі з робочим візитом голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін ознайомився з відновленим після ремонту мостовим переходом на автомобільній дорозі С081405 /О081491/ – Воскресенка.

     Директор ДП «Місцеві дороги Запорізької області» Геннадій Тімченко повідомив, в рамках укладеного договору проведені роботи із розбирання плити проїзної частини прогонової будови та ригелів аварійного мосту. Після демонтажних робіт було виконано армування балок прогонових будов та каркасів для підсилення опор і ригелів. Далі було виконано роботи зі встановлення опалубки та бетонування підсилюючого поясу опор та ригелів. Після набуття монолітного залізобетону нормативної міцності було виконано роботи з армування та бетонування балок прогонових будов та плити проїзної частини. По закінченню робіт по відновленню прогонових будов з монолітного залізобетону, було виконано гідроізоляцію та влаштовано асфальтобетонне покриття.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

sixteen + fourteen =