Серпень – останній літній місяць. А так ще хочеться насолодитися теплими сонячними днями, свіжим повітрям, іграми, розвагами, спілкуванням з друзями.

Тому у Пологівському обласному Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей вирішили не втрачати час дарма, а провели два запальні заходи – конкурсно-розважальні програми «Міс Центру 2020» та «Містер Центру 2020».

Естафету першими прийняли дівчатка. Сім красунь Центру: Дарина (15 років), Олена (14 років), Маргарита (15 років), Катерина (13 років), Діана (12 років), Анна (11 років), Діана (15 років), демонстрували свої таланти в конкурсах «візитка», «дефіле у вишиванках», «дівочі таланти», «спільний танок», «світська бесіда» та «дефіле коктейльних суконь». Учасниці дуже хвилювалися, але конкурс за конкурсом йшли до перемоги. Особливо цікаво було спостерігати за особливими талантами дівчаток:  Аня, Олена та Дарина подарували глядачам гарні пісні, Катерина – малюнок пензлем, Маргарита та Діана танцювали, а ще одна Діанка показала, як робити професійну зачіску.

Маленькі красуні впродовж усієї програми вражали глядачів проникливим читанням віршів, вмінням підтримати світську розмову, даючи відповідь на поставлені питання, були прекрасними у спільному танку та дуже гарними і вишуканими в українських вишиванках та коктейльних сукнях. Тож кожна з них отримала свою винагороду: Дарина – «Міс Інтелект», Олена – «ІІ Віце Міс», Маргарита – «І Віце Міс», Катерина – «Міс обдарованість», Діана – «Міс Грація», Анна – «Міс Чарівність». Почесний титул «Міс Центру 2020» виборола п’ятнадцятирічна Діана. Вона пройшла всі випробування.

Естафету від дівчаток прийняли юнаки Центру. Вони теж вирішили позмагатися та продемонструвати свої таланти. Чотири юнаки, а саме: Богдан (10 років), Микита (15 років), Олексій (14 років) та Іван (12 років) на протязі  години утримували біля себе увагу глядачів та журі. Конкурсанти пройшли також випробування у різних конкурсах. Микита артистично прочитав байку, Богдан, маючи чудовий слух і відчуття ритму,  вистукував  мелодію олівцем, Олексій  гачком за короткий час зв’язав браслет, Іван набивав ногою м’яч. Тож і нагороди отримали за своїми досягненнями: «Містер сила» – Олексій, «Містер усмішка» – Микита, Містер глядацьких симпатій» – Іван. Головний титул «Містер Центру 2020» виборов Богдан. Він був неперевершеним в усіх конкурсах.

Ці два заходи пройшли на ура. Задоволення отримали  діти і дорослі. А ще на учасників чекали цінні подарунки, іменні стрічки та блокноти, повідомляють на фейсбук-сторінці Центру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one + sixteen =