У Пологах відновлюють турнір в пам’ять про футболіста А.Конопльова.

0
552

У березні 2007 року за ініциативи ради ветеранів локомотивного депо та  спортивного товариства «Локомотив» на  Пологівському вузлі започаткували турнір пам’яті футболіста Анатолія Конопльова.

У 50-60-х роках це був один з провідних пологівських футболістів, на якого ходили, як  на Блохіна, Мунтяна, Буряка.

– Коли вибирали капітана команди, всі висловились за Конопльова. Це був  технічний і авторитетний гравець. Пригадую важливу зустріч «Локомотиву» з командою Синельниковського вузла на першість Сталінської (Придніпровської) залізниці. Під час поєдинку воротар Віктор Штепа вийшов із воріт і в стрибку за м’ячем збив з ніг свого захисника Віктора Колесника, після чого того забрала «Швидка допомога». Воротар визнав себе винним і залишив поле, але Конопльов знайшов слова, щоб повернути воротаря і гру було продовжено, – згадував тренер Василь Іванович Тоцький.

А то якось до Поліг приїхав донецький «Шахтар» розім’ятись і заодно влаштувати  “Локомотиву” майстер-клас. Матч закінчився з розгромним рахунком для гостей – 4:0.

– Анатолій Конопльов був технічним гравцем. Ще в дитинстві виписував такі «фінти»! Коли служив в армії, його примітив тренер сімферопольської «Таврії». І майже два роки він грав у її складі. А коли демобілізувався, передавав свій досвід футболістам «Локомотиву». Завдяки йому команда була дуже сильною і тривалий час тримала перші місця на Придніпровській залізниці, – згадували колишні гравці “Локомотиву”.

На жаль, турнір Анатолія Конопльова на вузлі протримався недовго. Всі фінансові витрати  з його проведення взяв на себе син футболіста, Валерій. Тож з початком економічної кризи турнір прийшлось згорнули.

А в цьому році у зв’язку з 85-річчям з дня народження Анатолія Конопльова  відновити турнір взялися в Пологівській ОТГ.

– Пропозиція про відновлення турніру надійшла не так давно, тому в цьому році проведемо лише матчеву гру. Гра відбудеться 9 серпня о 9.00 на стадіоні «Локомотив», а вже в наступному році відновимо турнір. Він проходитиме напередодні Дня залізничника за участю юнацьких команд,  – повідомив голова міської федерації з футболу Микола БАРАБАШ.

Лідія СЛАБИШЕВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × one =