Вже у четвертий раз пройшов «Мотопробіг Єдності». Участь у заході взяли байкери, що подолали маршрут від Ужгорода до Запоріжжя, а також місцеві мотоциклісти.

Приєдналися до мотопробігу в Запоріжжі й пологівські мотолюбителі, які проїхалися в одній колоні з байкерами з усієї України. Взагалі учасники мотопробігу проїхали майже 6 тисяч кілометрів, й побували в 54 містах України.

За словами організатора мотопробігу Миколи Спірідонова, всього у заході взяли участь близько двох тисяч мотоциклістів, причому сорок проїхали весь маршрут від початку й до кінця.

– 10 днів, попри спеку чи дощ, погані дороги, ми все ж таки доїхали до кінцевої точки маршруту. Нас радо вітали не тільки мотоспільнота, а й звичайні люди в усіх куточках України. Своїм прикладом ми хотіли довести що Україна єдина, адже в нашій колоні були представники Ужгорода, Львова, Харкова, Дніпра, Краматорська, й навіть іноземці. Й таку ж єдність ми побачили серед людей, з якими спілкувалися впродовж всього маршруту. Іще одну ціль ми ставили перед собою – об’єднати мотоспільноту. Щоб ми були друзями не тільки в соціальних мережах, а й наживо”, – розповів Микола Спірідонов інформаційному агентству “Інтерфакс-Україна”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

10 + sixteen =