Завдяки спільним зусиллям Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації 8 723 шт. іграшок загальною вартістю 734091,85 грн. та вагою понад 1000 кг. прибули до Запорізької області.

Отримані іграшки були розділені обласною комісією для подальшої передачі дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та під опікою; дітям, які мають статус члена сім’ї загиблого під час участі в антитерористичній операції та/або операції об’єднаних сил; дітям з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у місцях компактного проживання Запорізької області пропорційно кількості дітей визначених категорій на територіях.

Як повідомили у Запорізькому обласному центрі соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, протягом серпня 2002 дитини Запорізької області отримають іграшкові подарунки від держави.

Представники Василівського, Вільнянського, Новомиколаївського, Приазовського районів та міста Енергодар вже отримали свій іграшковий вантаж.

До кінця цього тижня представники інших районів та міст області отримають в Запорізькому обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді іграшки та протягом серпня організують їх вручення дітлахам.

Вже найближчим часом діти Запорізької області отримають різноманітні іграшки для розвитку та розваг – ляльки, машинки, головоломки, іграшкові музичні телефони, тетриси, тваринки, лікарські набори, музичні абетки настільні ігри та інші іграшки.

Нагадаємо, наприкінці 2019 року Президент України доручив Уряду передати 23 тонни іграшок, які поміщені у режим відмови на користь держави, що зберігаються на складі Одеської  митниці, дітям, які найбільше їх потребують.

У зв’язку із встановленням на усій території Україні карантину з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 терміни отримання областями іграшок для дітей було відтерміновано.

З сайту Запорізької ОДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

19 − eighteen =