З 7 по 9 серпня у Кирилівці відбулась міжнародна виставка собак всіх порід CACIB. Захід відвідали 250 учасників з різних куточків України, закордонні учасники та суді міжнародного рівня. З Поліг на виставку відправилась команда собаководів у складі 9-ти учасників. Земляки привезли  перемоги та відзнаки.

Судді визначали найкращих представників серед різних порід. Враховувалися різні показники: стандарт породи, зовнішній вигляд, умови утримання собаки. Пологівці показали гарний результат, кожен з учасників отримав статус юного чемпіона України та був відзначений пам’ятними кубками й грамотами: німецька вівчарка Варкрафт Романа Бадла  посіла друге місце в робочих випробуваннях (за сумісністю УКД та ЗКС), східно-європейська вівчарка Роксі Олександра Остапенка стала чемпіоном України на виставці,  а  в робочих випробуваннях УКД посіла ІІ місце, шарт-пей Альфа Інни Жеребко відначився, як кращий представник породи,вихованці Марини та Олексія Іпатових АСТ Мері і доберман Ліндатакож стали Чемпіонами України. Звання юного Чемпіона України посів і САО Фарухпологівця Андрія  Гончара  та бультер’єр Джокер Сергія Звєрєва. Кращими цуценятами на виставці визнали: ротверйлер Мірана Олександра Покутнього, французького бульдога Нюшу Світлани Вязовцевої. Юлія Шеревенець  зі своїм лабрадором-ретривером Даміром здобули звання юного чемпіона України, як і Інна Вагіс  з ротверлер Ладою. А лабрадор-ретривер Бонапарт пологівчанки Юлії Деркач отримав статус дворазового Чемпіона України.

У рамках виставки відбулися й робочі випробування за програмами ЗКС та УКД. За цими результатами друге місце серед інших учасників посів пес Варкрафт пологівця Романа Бадла. Вихованець показав найкращий результат в завданні “захист” і отримав максимальні 99 балів.

Участь наших земляків у міжнародній виставці засвідчує гарний рівень підготовки собак. Пологівці завдячують у цьому  своєму кінологу.

Вже півтора року їхніх чотирилапих тренує керівник Запорізького окремого відділу обласного ФСССУ, засновник школи комфортних собак “Арга” Олександр Середа. Завдяки заняттям з професійним кінологом і його власній системі дресирування домашні улюбленці за короткий проміжок часу опановують гарну поведінку, вміють виконувати команди та бути на одній хвилі зі своїм господарем. Тренування проходять щотижня, на території зеленої зони “Бублик”. Виставка у Кирилівці – це лише початок, кажуть самі ж собаководи. Вони  налаштовані й надалі  брати участь у подібних заходах, підвищувати власний рівень та рівень культури собаківництва на Пологівщині.

Катерина ПЕТРЕНКО.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

10 − two =