День перманентних сварок і конфліктів, які можуть спалахувати з приводу і без.

Важливо максимально утримуватися від з’ясування взаємин з іншими людьми: пуття воно все одно не принесе, а перетворити друзів на ворогів цілком можна буде. Покупки цього дня, швидше за все, виявляться невдалими, так що від походу магазинами ліпше відмовитися.

Овен (21.03 — 20.04)
День підходить для відпочинку тільки в тому разі, якщо він буде активним: лежання на дивані вдома або в гамаку на дачі користь ні здоров’ю, ні стану духу не принесе.

Телець (21.04 — 21.05)
Надмірна ініціатива може викликати негативну реакцію начальства, тому працювати потрібно спокійно і неквапливо, не намагаючись виділитися із загальної маси співробітників.

Близнята (22.05 — 21.06)
Протягом дня важливо зосередитися на одному і займатися тільки цим: розпорошуючи свої сили на кілька завдань одразу, ви ризикуєте в результаті не виконати жодну з них.

Рак (22.06 — 22.07)
Енергію, яка буде переповнювати вас від самого ранку, необхідно витрачати економно, інакше ви дуже швидко “видихаєтеся” і не зможете зробити все, що запланували.

Лев (23.07 — 21.08)
З огляду на можливості непередбачених ситуацій від будь-яких поїздок — будь то подорожі або відрядження, ліпше відмовитися: не відбудеться нічого страшного, якщо ви перенесете їх на кілька днів.

Діва (24.08 — 23.09)
Наполегливо не рекомендується ухвалювати серйозні рішення — через неможливість об’єктивно оцінити всі фактори за і проти вони можуть виявитися помилковими.

Терези (24.09 — 23.10)
Необхідно максимально обмежити спілкування з близькою людиною, в іншому разі сварка, яка виникла через дурниці, може надовго розладнати ваші з нею взаємини.

Скорпіон (24.10 — 22.11)
Не варто реагувати на двозначні і ризиковані жарти, які може відпускати в цей день оточення, це не більше ніж провокації, розраховані на вашу емоційну реакцію.

Стрілець (23.11 — 21.12)
Мінімум часу сьогодні потрібно приділяти роботі, яка успіхом сьогодні не увінчається, максимум — сім’ї і дому: добре б зайнятися домашніми клопотами, поспілкуватися з дітьми.

Козоріг (22.12 — 20.01)
Незважаючи на непереборну тягу до тринькання, яка може долати вас в цей день, до грошей ліпше ставитися дбайливо — великий ризик серйозно вибитися з бюджету.

Водолій (21.01 — 18.02)
Зірки не рекомендують вам укладати довгострокові угоди і підписувати серйозні договори — і ті, і інші можуть виявитися не настільки вигідними, як здається на перший погляд.

Риби (19.02 — 20.03)
Не варто різко реагувати на безтактні заяви родичів — швидше за все, вони будуть сказані без злого умислу і будь-якої задньої думки — це тільки дурість і необдуманість.

Джерело: tsn.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × 5 =