Нещодавній візит журалістів «Пологівських вістей» до Тарасівки залишив по собі купу вражень. Ми познайомились з багатьма самобутніми тамтешніми жителями, прочули немало цікавих, деяких нелегких життєвих історій. Приємним завершенням поїздки стала зустріч та знайомство з родиною Кошелів.

Ми вже поверталися додому, як  натрапили на невеличкий та неповторний дитячий майданчик. Видно було, що зроблений власноруч та з любов’ю.

Ми постукали у ворота, що навпроти майданчика, і нам відчинив бадьорий, привітний та завзятий Микола Анатолійович Кошель, який живе там зі своєю родиною.

Як виявилось, дитячий майданчик чоловік змайстрував самотужки для свого п’ятирічного онука Дані, аби малому було де гратися. Тут є і грибочки, і лебеді, і пісочниця, і кольорова гойдалка. Кожен елемент майданчика чітко продуманий, пофарбований та вдало доповняє один одного.

В селі дитячого майданчика не має, от дочка й вирішала підштовхнути бабу й діда зробити власний ігровий комплекс для онука. Ще чоловік пообіцяв руколазку встановити, – розповіла дружина Рита.

Подружжя Кошелів разом вже майже 33 роки. Пропозицію одружитися Микола зробив одразу після приходу з армії і з тих пір живуть з Ритою душа в душу. Мають двох діточок: донечку Тетяну, яка разом з сином живе з батьками, та синочка, який зараз живе та навчається у Запоріжжі.

Ця родина припала нам до душі своєю щирістю, відкритістю та доброзичливістю. В дорогу старанна господиня пані Рита пригостила всіх нас смачнючими гарячими пиріжечками з потрібкою, за що ми їй щиро вдячні.

Ірина РАБОТЯГОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two × three =