Пологівські вісті Місто Їй 52, йому -25: вони розривають шаблони (Відео)

Їй 52, йому -25: вони розривають шаблони (Відео)

0
2284

Її звуть Ольга Костюкова (Гайсумова) і їй 52. Вона бойова жінка – член Самооборони Мелітопольщини. Часто бере участь у мітингах. Йому 25 – він працював телеведучим на місцевому телеканалі, популярний діджей і ведучий концертів Віктор Майоров. Ця пара заінтригувала все місто своїм фото, виставленим в Фейсбук, з підписом «Розриваємо шаблони».

Багато хто вирішив, що вони таким способом оголосили про свої романтичні почуття. Парочка отримала сотні привітань. Дехто їх почав засуджувати. Та інтригани розкрили карти. Ольга і Віктор придумали свій проєкт. Щось на зразок «Зважені та щасливі», але на свій лад. На Ютуб-каналі МАЙОР & ОЛЯ будуть показувати, як вони худнуть. У Віктора вага 102 кг, Оля, природно, легше. Але їх об’єднує мета – позбутися, як мінімум  25 кг на очах у всього міста. На цьому каналі вони будуть транслювати корисні поради, як схуднути, які вправи робити, чим харчуватися.

У перший день схуднення парочка після зважування вирушила на стадіон і приступила до зламу стереотипів: Ольга та Віктор змагалися в трьох членджах. Хто переміг і, як худнули герої програми дивіться у відео.

https://ria-m.tv/news

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three + 19 =