26 липня – День працівників торгівлі.

Завжди і у всі часи торгівля мала важливе значення в економічному житті переважної більшості регіонів. Професія продавця одна з найбільш поширених і затребуваних у світі. Напередодні Дня працівників торгівлі ГО «Спілка підприємців Пологівського району» ініціювала створення списків кандидатур кращих представників галузі для подальшого їх відзначення. Пересічні пологівці, також активно пропонували кандидатів, які заслуговують на звання «Кращий продавець».

Підприємцям було важко обрати лише декілька осіб для відзначення, адже вони усі заслуговують визнання, поваги та підтримки, бо праця з людьми – одна з найважчих. Але вибір робити довелося й обрали найкращих з кращих продавців.

Кращими продавцями покупці назвали: Олену Салисту з магазину «Любимий», Людмилу Долгову з магазину «Лідер №7», Інну Фесенко з магазину «Лідер», Людмилу Сацьку з магазину «Нива», Маргариту Переяславець та Людмилу Юрик з магазину «Олімп», Олену Бєлан з магазину «Абсолют», Людмилу Остапенко з магазину «Імперія 4», Дар’ю Фесенко та Вікторію Бруй з магазину «Діти.uа», Віру Нестеренко з магазину «Оптика», Євгенію з магазину «Лідер 16», Олену з магазину «Меблі Нова», Ірину Максимчук й Тетяну з магазину «1000 дрібниць», Валерія Коновалова з магазину «Майстер», Нілу Федорченко з магазину «Імперія 3», Наталію з магазину «Елена» й Наталію Скрибець з магазину «Корзинка».

Найкращими продавцями підприємці назвали: Валерія Коновалова, який працює у магазині “Майстер” й має стаж роботи 10 років, Тетяну Бережну з магазину «Меценат», яка пропрацювала там вже 17 років, Вікторію Агаєву з магазину «Твій Стиль», яка має стаж роботи у торгівлі 18 років, Людмилу Семененко з магазину «Ізюмінка» зі стажем роботи 8 років, Віру Нестеренко з магазину «Оптика» й стажем роботи саме в цьому магазині близько 30 років, Ольгу Поду з супермаркету «АТБ», яка працює там 3 рік й вже має відзнаку «Кращий працівник АТБ», Юлію Третинко з мінімаркету «Чесний», яка має досвід у торгівельній сфері понад 15 років, Наталія Скрибець з магазину «Корзинка», яка має 17 років стажу роботи в галузі торгівлі, Світлану Демидову з магазину «Смак», Маргариту Переяславець з магазину «Олімп». Та продавців ТГ «Лідер», які пропрацювали понад 5 років, а деякі й більше 20 років: Віру Захватаєву, Тетяну Чаричанську, Людмилу Долгову, Світлану Петренко, Світлану Закарлюку, Світлану Мовчан, Людмилу Сердюк,  Інну Фесенко, Наталію Деркач, Ніну Копил, Анжеліку Коротич.

Названо кращі колективи з магазинів: «Фонтан», «Корзинка», «Гірник, «Магазинчик», «Імперія 1», «Любимий», «Лідер 7», «Господарчий магазин», «Лідер»,»37 плюс», «Зоря». «Твій стиль», «Нива», «Ізюмінка, «Чесний», «Олімп», «Абсолют», «Ковбас маркет», «Берендей», «Шанс», «Імперія 4», «Діти.uа», «Орхідея», «Благострой», «Пані», «Петриківка», «Лідер 16», «Меблі Нова», «Сімбо», «1000 дрібниць», «Майстер», «Імперія 3», «Елена» та «Маяк».

Спілка підприємців Пологівського району вітає усіх причетних з професійним святом та рекомендує підприємцям відзначити та заохотити кращих продавців!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

sixteen − 1 =