Минулої суботи, 18 липня,  у Мелітополі відбувся  IV Міжнародний турнір на честь «Георгія Побідоносця» з жиму штанги лежачи, станової тяги, багатоповторного жиму та підйому штанги на біцепс.

За першість у змаганнях боролись близько 100 спортсменів з усієї України, в тому числі й спортсмени СК «Олімп» Пологівської ДЮСШ під вмілим керівництвом тренера Юрія Клименка.

У турнірі брали участь 10-ро пологівців. Не дивлячись на карантин, всі спортсмени активно та старанно готувались до участі в змаганнях: регулярні тренування та робота над собою – головна запорука успіху.

Змагатись завжди не легко, але ніщо не завадило нашим спортсменам вибороти призові місця.

З жиму штанги лежачи у своїх вагових категоріях перемогу отримали: Артем Клименко, Єгор Редька, Яна Радченко, Анна Хоменко та Олександр Вязовцев посіли І місця; Владіслав Псьол та Олег Куценко вибороли ІІ місця; Олександр Подоксьонов та Юрій Клименко посіли ІІІ місця.

Окрім того, І місце виборола і учасниця СК «Олімп» Вікторія Горулько у становій тязі в своїй ваговій категорії.

Учасники команди та тренер щиро вдячні постійному і надійному спонсору – генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» Андрію Івановичу Чеберку, виконавчому директору підприємства Максиму Андрійовичу Чеберку і голові профспілкового комітету Світлані Вікторовні Пустовойтенко за допомогу в організації поїздки на змагання і за розвиток спорту Пологівщини.

За інформацією тренера Юрія Клименка.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

18 − two =