Минулої п’ятниці, 26 червня, відбулося чергове засідання шістнадцятої сесії Пологівської міської ради сьомого скликання. Розглянуто 70 питань порядку денного, половина з яких стосувалася землі.

Прийняті рішення про встановлення єдиного податку, ставок та пільг зі сплати земельного податку, ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ставок орендної плати на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

Депутати внесли зміни до Програми «Фінансове забезпечення діяльності закладів загальної середньої освіти Пологівської міської ради на 2020 рік». У зв’язку зі змінами обсягів фінансування субвенції з державного бюджету, збільшено видатки на придбання комп’ютерної техніки, меблів, засобів навчання та обладнання для шкіл громади в рамках реформи «Нова українська школа». Розмір видатків на виконання заходів Програми збільшується на 405 690 грн.

Під час сесійного засідання розглянуто та прийнято проєкт рішення «Про внесення змін до Програми «Охорона здоров’я» на 2020 рік. Зокрема, на 72 000 грн збільшено видатки на відшкодування вартості лікарських засобів для пільгових категорій населення: ліквідатори Чорнобильської катастрофи, учасники ВВВ, інваліди ВВВ, учасники АТО, інваліди І-ІІ групи та інші. Розмір видатків на виконання заходу Програми становитиме 541 000 грн.

Своїм рішенням народні обранці також підтримали ГКП ВКГ «Міськводоканал» Пологівської міської ради та на 100 000 грн збільшили видатки на оплату заборгованості підприємства за спожиту електричну енергію. Фінансова ситуація в «Міськводоканалі» залишається не легкою. Адже чимало абонентів продовжує регулярно не сплачувати за послуги водопостачання та водовідведення.

Під час сесії внесені зміни і до Програми «Природоохоронні заходи по КУП «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради» на 2020 рік», якими депутати на 67 600 грн збільшили видатки на придбання контейнерів для збору твердих побутових відходів.

Рішенням сесії утворений новий структурний підрозділ Пологівської міської ради – Служба у справах дітей, затверджено Положення про Службу.

Затверджено Правила благоустрою на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади, а також прийнята нова редакція Статуту КУ «Пологівська залізнична лікарня» Пологівської міської ради.

Окрім цього, рішенням сесії депутати розподілили між трьома медичними закладами громади благодійну допомогу, отриману від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України», за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID – 19» у вигляді захисних та санітарно-гігієнічних засобів.

За інформацією сайту Пологівської міськради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × 3 =