Пологівські вісті Область COVID-19: до якої зони віднесуть Запорізьку область, що заборонять

COVID-19: до якої зони віднесуть Запорізьку область, що заборонять

0
2110

З 1 серпня  країну поділять на зони залежно від епідемічної ситуації в регіоні. До якої зони віднесуть Запорізьку область?

У Запоріжжі відбувся брифінг  головного санітарного лікаря області Романа ТЕРЕХОВА, головною темою якого стало запровадження з 1 серпня Постанови Кабінету Міністрів України щодо поділу країни на зони залежно від епідемічної ситуації в регіоні.

Повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

–  Залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону встановлюється «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. В основі покладено чотири показники. У Запорізькій області загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тисяч населення становить 4,2; зайнятість ліжок в лікарнях, призначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19, становить 2,3%; середня кількість тестувань ПЛР та ІФА на 100 тисяч населення протягом останніх семи днів становить 42,2; коефіцієнт виявлення інфікованих складає 2,5%. За цими показниками Запорізька область стабільно відноситься до «зеленої зони», – наголосив Роман Терехов.

Відповідно до Постанови, на території регіону, на якій установлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки, забороняється:

  • проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території;

  • діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю залів понад 50% місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

  • перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four + 11 =