Пологівські вісті Місто Чи відмінять відпочинок на морі у Бердянську?

Чи відмінять відпочинок на морі у Бердянську?

0
1982

З 1 серпня в країні вводиться нове поняття – зона карантину.

У кожній області і населеному пункті за показниками захворюваності коронавірусом визначатимуть статус території – «червона зона» (вводиться жорсткий карантин), «жовта» (часткове посилення карантинних обмежень), «зелена» (захворюваність на території не перевищує встановлених норм).

Під приціл потрапив  місто-курорт Бердянськ, де спостерігається висока активність розповсюдження коронавірусу. Через це його з 1 серпня можуть закрити на жорсткий карантин.

Для того, щоб Бердянськ не потрапив в «червону зону», міський голова закликав жителів, гостей міста і суб’єктів господарювання неухильно дотримуватися карантинних обмежень.

«Я зараз звертаюся до всіх жителів, до наших гостей і до наших підприємців! Нам потрібно виконувати всього три правила – носити маски в громадському транспорті, в магазинах і на ринках. Крім того, важливо дотримуватися дистанції і користуватися антисептиками для стримування поширення коронавірусної хвороби в місті, В закладах торгівлі, дотримуватися обмежень. Ми повинні зробити все від нас залежне, щоб Бердянськ не повернувся в березень, коли у нас все було закрите на карантин», – зазначив мер Володимир Чепурний.

Також через те, що в липні на території Бердянської ОТГ захворіло 59 осіб, з них 19 медичних працівників Бердянської станції відділення екстреної медичної допомоги,  вирішено установам охорони здоров’я та керівникам санаторно-курортних, оздоровчих, готельних закладів:

не допускати до роботи працівників з симптомами ГРЗ і ГРВІ;
негайно усувати від роботи персонал з лабораторно підтвердженим діагнозом SARS-CoV-2;
розробити і затвердити алгоритми дій для групового розмежування персоналу і відпочиваючих – засобів розміщення в частині заселення, харчування, отримання лікувальних послуг, маршрутів пересування і т.д .;
у разі лабораторно підтвердженого діагнозу SARS-CoV-2, при неможливості виконання п. 3 – розглянути питання про припинення прийому відпочиваючих терміном до 14 діб з моменту ізоляції останнього хворого для проведення всіх необхідних протиепідемічних заходів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nineteen − 6 =