3 роки тому, коли в Україні ввели безвізовий режим з країнами ЄС, пологівці, як і більшість українців, почали масово ставати в електронні черги на виготовлення біометричного закордонного паспорта. Зареєструватися на подачу документів у найближчих відділеннях було проблематично. Деякі пологівці чекали ночі, аби записатися до електронної черги, хтось обирав підрозділи в Оріхові, Більмаку, Гуляйполі, аби там отримати біометричний закордонний паспорт, бо у Пологах «піймати» вільне місце для подачі документів було досить проблематично.

А яка ж ситуація зараз на сайті ДМС України? Чи можуть пологівці записатися в електронній черзі на сайті для подачі документів на виготовлення закордонного паспорта?

На сайті ДМС України відразу повідомляють користувачів про те, що відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (набрав чинності 17.03.2020) установлено, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Також на сайті вказано хто та на який термін може отримати закордонний паспорт, як отримати цю послугу, скільки це буде коштувати, які документи необхідно підготувати для подачі та вже безпосередню є лінк, де можна записатися до електронної черги.
Ми обрали Пологівський РС ДМСУ. Нам показала система, що є багато вільних місць на два тижні уперед. Тож проблем, аби записатися до електронної черги в Пологівський РС ДМСУ зараз немає.

Скільки коштує виготовити закордонний паспорт?

У разі оформлення протягом 20 робочих днів сума адміністративного збору складає 682 гривні, у разі термінового (протягом 7 робочих днів) оформлення, сума адміністративного збору складає 1034 гривні. У разі термінового (протягом 3 робочих днів у випадках, визначених законодавством) оформлення, сума адміністративного збору складає 1034 гривні, повідомляють на сайті ДМС України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

thirteen + fifteen =