Пологівські вісті Місто Черги під АТБ: як їх коментують у Дніпрі та Пологах

Черги під АТБ: як їх коментують у Дніпрі та Пологах

0
2202

З того самого часу, як почався карантин, зранку й до вечора під Пологівським АТБ шикуються черги. Люди стоять на спеці, один біля одного, без масок, не дотримуючись соціальних дистанцій.

Зате для того, щоб один хтось ввійшов, один повинен вийти. І якщо місцеві до цих порядків звикли, то приїжджих вони дратують: “В яких містах не були, а в черзі в АТБ стоїмо лише в Пологах”, – обурюються вголос.

І справді, якщо в Києві, Дніпрі, Запоріжжі та інших містах у чергах не стоять, а там  ситуація з COVID-19 значно гірша, ніж у нас, то чому в Пологах мусять? У пошуках відповіді звернулися в центральний офіс компанії АТБ.

– Це рішення належить Пологівській міській раді, котра постійно контролює його виконання, – повідомили в прес-службі і потім в деталях розжували. – Рішення основане на тому, що в Пологівській лікарні розміщене інфекційне відділення, в яке привозять людей з підозрою або ж хворих на коронавірус з сусідніх районів. Щоб інфекція не поширилась, міська влада й запровадила жорсткі заходи: вхід лише у масках, а в самому магазині, згідно з безпечними нормами, щоб перебувало не більше 25-27 людей. Так що, будь ласка, звертайтеся з претензіями в місцеву міську раду.

Звернулися – і вислухали обурення міського голови Юрія Коноваленка.

– Це рішення, на яке посилаються в центральному офісі, міська рада передала в АТБ 12 березня на підставі тодішньої постанови Кабміну, як тільки ввели карантин. Але ж за цей час Кабмін прийняв ще кілька постанов з послаблень карантину – хай ними в АТБ й керуються. Причому тут ми? Ніяких листів, ніяких вказівок після 12 березня міська рада в АТБ не відправляла. І Якщо люди стоять під АТБ у спеку, то це рішення належить не нам, міській раді, а  власникам магазину.

Лідія СЛАБИШЕВА.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

1 × one =