Проєкти Громадського бюджету, які були визначені переможцями у 2019 році, вже на старті свого виконання, повідомляють на сайті Пологівської міської ради.

Нагадаймо, що Громадський бюджет – це частина міського бюджету, спрямована на реалізацію кращих ідей та проєктів, які надходять до міської ради від мешканців міста та визначаються шляхом голосування. Загальний обсяг Громадського бюджету міста Пологи в 2019 році склав від 1 до 2 % обсягу доходів загального фонду місцевого бюджету.

Автором проєкту може бути будь-який мешканець міста віком з 16 років, який зареєстрований та/або проживає на території міста Пологи. Також внутрішньо переміщена особа, яка має довідку, надану Управлінням соціального захисту населення, про взяття на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території України та районів проведення ООС.

Минулого року в міський раді вирішили підтримати всі 5 заявлених проєктів на загальну суму більше 398 190 грн. Це – майданчик для занять спортивними іграми в КДНЗ ясла-садок № 2 «Буратіно», спортивний майданчик з тренажерами по вул. Українській, спортивний майданчик для занять гандболом, волейболом та легкою атлетикою на території ЗОШ № 6, спортивно-ігровий майданчик в КДНЗ ясла-садок № 5 «Лисичка», тренажерний майданчик для молоді по вул. Східній.

Реалізація проєктів була запланована на весну-літо, однак карантин не дозволив розпочати роботи у визначений термін. На сьогодні всі замовники вже уклали договори та зробили замовлення на поставку обладнання.

– Кошти на втілення проєктів Громадського бюджету у нас є. Підрядник вже розпочав встановлення спортивного майданчика на території ЗОШ № 6, по закінченню перейде на інші об’єкти,– зазначив міський голова Юрій Коноваленко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

19 + 4 =