Як і де у Пологах проходитиме ЗНО в умовах карантину?

0
684

На інформаційних сторінках усіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання від 4 червня 2020 року розміщені запрошення-перепустки на проходження тестування. У запрошеннях зазначено адреси пунктів тестування і рекомендований проміжок часу, протягом якого учасники мають прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску. Перше незалежне оцінювання стартує 25 червня. Абітурієнти будуть проходити оцінювання з математики.

30 червня відбудеться ЗНО з української мови, 7 липня – з англійської мови, 9 липня — історії України, 13 липня — біології, 15 липня – географії. Зазначені сесії у Пологах проходитимуть на базі двох навчальних закладів, а саме:  Пологівської СРШ № 2 та Пологівського професійного ліцею. Інші – фізика та хімія – у м.Запоріжжя.

Як зазначили у відділі освіти Пологівської ОТГ редакції “Пологівські вісті”, цьогоріч ДПА у формі ЗНО будуть складати 146 дітей. Для них буде організовано підвіз.

У Пологах також складатимуть ЗНО абітурієнти з сусідніх районів: Більмацького та Розівського.

У 2020 році для учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) вдвічі збільшили термін допуску в пункт тестування. Під час тестування абітурієнти будуть у масках, але їх можна зняти та замінити.
Також введено нове правило — кожному учаснику ЗНО у пропуску буде вказано маленький часовий проміжок, коли варто заходити в пункт тестування. Всіх учасників поділять на невеликі групи й вони будуть заходити у свій час.

Під час проходження тестування можна пити воду. Радять також мати при собі індивідуальні санітайзери, а також сухі серветки. Максимальна допустима температура тіла, з якої будуть пускати на тестування, — це 37,2 градуса. Якщо температура буде вищою, однак абітурієнт матиме з собою довідку про проходження того чи іншого лікування, що буде засвідчувати причину можливого підвищення температури тіла, його допустять до здачі ЗНО. В іншому випадку ЗНО доведеться складати у додатковій сесії (від 23 липня). Показник підвищеної температури, що зафіксує безконтактний прилад, перевірятимуть і на звичайному ртутному вимірювачі для об’єктивного порівняння результатів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

18 + thirteen =