У селі Новоселівка життя вирує: сучасний медичний ФАП і спортзал, яких немає навіть у місті.ФОТО

0
6220

Майже 2 роки тривала робота над реконструкцією фельдшерсько-акушерського пункту в селі Новоселівка, Пологівського району. Лише завдяки підтримці керівників місцевої ПП “Агрофірми ім. Шевченка” Олега Івановича та Івана Миновича Чуприни вдалося провести капітальний ремонт будівлі. Тут створили всі умови, близькі до європейських стандартів, для роботи медиків і проходження лікування селян. Не вистачає лише одного – лікаря, який прийматиме тут пацієнтів.

У ФАПі кілька кімнат: оглядовий кабінет, кабінет ЕКГ, маніпуляційна, масажний кабінет, аптечний пункт, сучасні вбиральні. Тут просторо, красиво, яскраво. Кімнати частково обладнані необхідними меблями та технічним оснащенням, в наявності є медичні препарати. За словами головного лікаря Пологівського ЦПМСД Анни Дуб, невдовзі надійде додаткова необхідна медична техніка для проведення різних процедур і лікування. Лікар відзначила, що наразі у Пологівському районі це єдиний ФАП такого високого рівня.

В селі проживає близько тисячі осіб. Вчора медпункт вперше, після ремонту, відчинив свої двері для пацієнтів. На сьогодні у ФАПі двоє медичних працівників, однак у штат дуже необхідний фельдшер або сімейний лікар. В селі за підтримки “Агрофірми ім. Шевченка” та керівництва Федорівської громади, до складу якої увійшло село Новоселівка, готові забезпечити найкращі умови для майбутнього лікаря.

Спеціалісту нададуть: житло у місцевому багатоквартирному будинку, транспорт. Заробітну плату обіцяють забезпечити на рівні 10 тис грн., для фельдшера та 15 тис грн., для лікаря. Працевлаштувати готові й членів родини медичного працівника.
Для проживання спеціаліста і його сім’ї в селі є вся необхідна інфраструктура: гарна школа, дитячий садок, торговельний комплекс, кафе. Нещодавно за ініціативи керівництва агрофірми у селі запрацював спортивний зал та зал для занять танцями, фітнесом і не тільки.

Жителі громади можуть займатися спортом тут абсолютно безкоштовно. Завдяки відкриттю спортивного комплексу, кілька жителів села отримали робочі місця. Такого спортивного залу і тренажерів не знайти навіть у місті Пологи. Все зроблено якісно, сучасно та з турботою про селян. Головна мета патріотів своєї малої Батьківщини, щедрих меценатів – це створити в селі умови для життя не гірше ніж у місті.  Наразі все вдається, тож на і лікаря тут чекають з нетерпінням. Всі готові з радістю прийняти його у дружню та активну новоселівську родину.

Детальніше читайте у свіжому випуску газети “Пологівські вісті” від 17 червня 2020-го року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × three =