У Пологівському районі діє обмеження руху для великовагових автівок

0
224
Пологівська районна державна адміністрація інформує, що у Запорізькій області діють обмеження руху для великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь 7 тонни у денний час доби на період підвищення температури повітря більше 28 градусів.
Причиною таких вимушених заходів є висока температура повітря, яка призводить до нагрівання асфальтобетонного покриття до плюс 40-42 градусів,  внаслідок  якої конструкція дорожнього одягу автодоріг під впливом динамічних навантажень може різко втрачати несучу здатність. За  таких умов  рух великовагового транспорту  спричиняє  руйнування  дорожнього полотна.
З метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг та вулиць у спекотний період водіям великовагового автотранспорту  необхідно утриматися від дорожнього руху при  температурі повітря вище 28 градусів.
На території  Пологівського району  встановлено  відповідні дорожні знаки та інформаційні таблички для інформування водіїв про обмеження руху та місця  для відстою  великовагових  автотранспортних засобів  на автомобільних дорогах загального користування  Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь (км 603, с. Кінські Роздори) та Т-04-01 Дніпро-Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Токмак-Мелітополь (км 195, с. Ожерельне).
За дотриманням режиму обмеження дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення контролюється працівниками патрульної поліції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

2 × 4 =