Пологівські вісті Країна Олена Зеленська хвора на коронавірус: що відомо про її стан

Олена Зеленська хвора на коронавірус: що відомо про її стан

0
1340

Дружина президента України Олена Зеленська отримала позитивний результат тесту на COVID-19. Зараз перша леді перебуває на амбулаторному лікуванні – ізольовано від інших членів сім’ї, аби не наражати їх на небезпеку.

Як повідомила сама Олена Зеленська, вона почувається добре та не має жодних симптомів хвороби. Президент Володимир Зеленський та їх діти теж пройшли тестування – їхні результати негативні.

В Офісі президента наголошують, що під час робочих зустрічей та в побуті перша леді постійно дотримувалася правил карантину та рекомендацій МОЗ, а також, відповідно до вимог протоколу безпеки, регулярно проходила тестування на COVID-19. Результати попереднього тесту, зробленого на початку червня, були негативні.

Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів… Одразу скажу, що почуваюся добре, але перебуваю на амбулаторному лікуванні, – поділилась Зеленська.

https://maximum.fm/novini_t2

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

13 − eleven =