Міський голова Юрій Коноваленко разом із заступником Сергієм Колісником, спеціалістом 1 категорії відділу соціального захисту та охорони здоров’я (з питань охорони здоров’я) Наталією Івченко та головним лікарем Пологівського ЦПМСД Анною Дуб провели виїзну нараду в Пологівській залізничній лікарні.

Юрій Анатолійович зустрівся з колективом лікарні та обговорив початок роботи вузьких спеціалістів, які проводитимуть профілактичні попередні, періодичні, позачергові медичні огляди працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб. Проведення профоглядів в залізничній лікарні стартує з 1 липня.

Серед семи лікарів, яких мають пройти громадяни, двоє, хірург та терапевт, вже є в залізничній лікарні. П’ять спеціалістів прийдуть працювати з інших лікарень. Вузькі спеціалісти також консультуватимуть пацієнтів за направленням сімейного лікаря. Однак, пріоритетним буде напрямок саме профоглядів.

Сьогодні в ЗМІ поширюється новина про те, що профогляди призупинені до закінчення карантину. Однак, ситуація щодо призупинення проведення профілактичних оглядів має рекомендаційний характер з боку Міністерства охорони здоров’я України. З огляду на те, що в Запорізькій області ситуація із захворюванням на короновірусну інфекцію не є напруженою, після обговорення планові профогляди було вирішено проводити. Адже саме під час них найчастіше можна виявити небезпечні захворювання на ранніх стадіях – онко чи туберкульоз.

Під час свого візиту Юрій Коноваленко поспілкувався з медичним персоналом, розповів про найближчі плани, оглянув місця роботи нових лікарів. Участь у спілкування взяв в.о. головного лікаря КУ «Пологівська залізнична лікарня» ПМР Микола Науменко, якому міський голова попрохав озвучувати всі проблемні моменти роботи та потреби медичного персоналу. Всі питання будуть переадресовані, обговорені та по можливості вирішені.

Разом з представниками ГКП ВКГ «Міськводоканал» Юрій Коноваленко оглянув будівлю поліклініки та обговорив можливість проведення ремонту каналізаційної мережі лікарні.

Завітав міський голова і до лабораторії залізничної лікарні. Було оглянуто місце роботи для ще одного лаборанта та кімната для проведення аналізів.

За інформацією сайту Пологівської міськради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eight + 9 =