Вже не вперше пологівці помічають, що у їхніх квітниках крадії викопують квіти, зрізають троянди й піони на букети.

Ми неодноразово публікували фото та відео з камер спостереження, але, вочевидь, це не вчить інших.

Сьогодні зранку прочитали допис у Фейсбуці Олени Крат.  Жінка мешкає у Воскресенці. Її охайний та заквітчаний двір видно здалеку. Деякі, милуючись ним, проходять повз, а хтось і собі захотів нарізати гарний букет троянд.
Як все відбувалося, жінка детально розповіла своїм читачам у соціальній мережі.

– Доброго ранку, друзі! Хоча у мене сьогодні неприємна нічна оскома. Ніколи не писала пости, але сьогодні є бажання. Після скаженої спеки, нарешті, пройшов дощик. Насолоджуючись свіжим повітрям через вікно, я приємно відпочивала! Але гуркіт потягів, машин та гавкіт сусідського пса розбудив мене. Та, окрім цього шуму, ще й прослухувалося клацання секатора – у мене зрізали розквітлі троянди! Це не вперше. Я завжди думала, що це кавалери або підлітки бешкетують, але тут інше…Коли я гукнула у вікно:”Навіщо ви це робите?” Мені відповів зрілий жіночий голос о 2 годині ночі:”Вибачте, будь ласка!”. Я шокована! Чому цій жіночці не спалось? Мабуть, вона поціновувачка краси. Я думаю, що вона вдень прибрала свою оселю і вирішила прикрасити її моїми трояндами. Гарно вийшло, правда? Високі зараз фрази типу “Україна починається з тебе” показує ось такий початок! Це була ЖІНКА, з якої все починається – життя, добро, любов, людяність! Чому вона може навчити своїх дітей?!Ой! Та годі! Гучні фрази залишаються гучними, а життя – інше.

Ось такий досвід має Олена. Жінка доглядає за територією, аби біля її будинку було затишно та комфортно, щоб перехожі милувалися красою квітів, а не нахабно їх зрізали секатором для власних потреб.
Після такого у багатьох і руки опускаються. Люди саджають квіти не за двором, а у дворі, попередньо закривши ворота на 7 замків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

12 − one =