Пологівські батьки, у яких нещодавно народилися дітки нарікають, що ще не отримали обіцяні державою бебі-бокси.

  • Наша донечка народилася в кінці квітня, а ми до цього часу ще не отримали цей необхідний бокс з дитячими речами. Я багато чого спочатку не купувала, бо розраховувала на цей пакунок маляти. Довелося в екстреному режимі, коли зрозуміли, що нічого не отримаємо, докуповувати необхідні речі. Донечці уже майже 2 місяці. З деяких речей, що ми купували, вона вже виросла. А коли отримаємо цей пакунок – невідомо. Навіщо він тоді вже буде нам потрібен? Чи для тих, хто їх отримає з затримкою, покладуть речі для малят відповідно віку? – запитує пологівчанка Наталія.

Це питання ми переадресували начальниці управління соціального захисту населення Пологівської районної державної адміністрації Оксані Анатоліївні Семененко.

  • У зв’язку з карантинними обмеженнями не була проведена тендерна процедура по закупівлі цих боксів. Зараз проходить період оскарження. Усі заяви узагальнюються. На даний час у нас 29 мам не отримали бокси для своїх діток, але обов’язково отримають. Зараз конкретного числа ми сказати не можемо, бо тендерна процедура по їх закупівлі і поставці ще не закінчилася. Там змінений перелік речей на більших діток, тобто буде одяг не тільки для новонароджених. Як тільки ці бокси надійдуть до нас – усі породіллі будуть проінформовані і зможуть їх отримати, ­ повідомила Оксана Анатоліївна.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five + 5 =