На дітей фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої групи платників єдиного податку, надається допомога.

Призначення та виплата вищезазначеної допомоги проводитиметься з травня 2020 року – після набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України. Виплати проводитимуться під час дії карантину та на один місяць після дати його відміни, на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року. І виплачується щомісячно за повний місяць.

У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляють, на 1 січня 2020 року розмір прожиткового мінімуму на дітей віком до 6 років становить 1779 грн, від 6 до 10 років становить 2218 грн.

foto

Право на отримання допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої групи платників єдиного податку, мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками, опікунами дитини і на законних підставах проживають на території України та сплатили єдиний податок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за всі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця.

Право на допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої групи платників єдиного податку, не надається батькам, які вже отримують відшкодування вартості послуги «муніципальна няня» на зазначену дитину.

Перелік потрібних документів, які заявник подає або надсилає органу соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або місцем проживання фізичної особи-підприємця у паперовій або електронній формі:

– заява, яка складається з персональних даних заявника, даних про дітей та даних для перерахування коштів;

– сканована копія свідоцтва про народження дитини (дітей);

– сканована копія довідки з ПФУ про сплату ЄСВ (форма ОК-7);

– сканована копія документу, що посвідчує проживання на території України (для іноземців);

– сканована копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі створення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

fifteen + 9 =