З 1 червня в усіх дитячих садочках Пологівської ОТГ знову буде лунати дитячий сміх. Щоб робота дошкільних закладів розпочалася з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ, зараз у садочках роботи хоч відбавляй.

Усі працівники дитячих садків розставляють меблі згідно з новими нормами, прибирають килимки та м’які іграшки, проводять повну дезінфекцію приміщень, розставляють мило та інші миючі засоби. Вішають тримачі для паперових рушників, адже зараз можна користуватися лише ними. Для вихователів, помічників вихователів, медичних сестер, кухарів та інших співробітників садочків кастелянші у кожному закладі пошили по три захисних маски на кожну людину, щоб працівники могли їх змінювати протягом дня на чисті. Підготували спеціальні контейнери для зберігання чистих та брудних масок.

Ми завітали сьогодні до дитячого садочку «Лисичка». Усі працівники садочку вже з нетерпінням чекають на зустріч з дітьми, а доки проводять усі необхідні підготовчі роботи.

  • З 1 червня ми зможемо прийняти 60% від загальної кількості дітей. Малечу зустрічатимемо на 2 входах до дитячого садочку і обов’язково усім будемо вимірювати температуру. Для цього у нас є 2 безконтактних термометри. Для вихователів у кожній групі будуть встановлені антисептичні засоби, а діти будуть мити ручки рідким милом з дозатором та витирати одноразовими паперовими рушничками. Більше часу тепер будемо з дітьми проводити на свіжому повітрі. У спальнях та групах зараз розставляємо ліжка та столи на безпечну відстань. Роботи багато, але ми все встигаємо зробити, – розповідає завідуюча д/с «Лисичка» Олександра Миронівна Малько.

Також варто зазначити, що відтепер батьки не зможуть заходити до садочку. Дитину вони передаватимуть вихователю на вході до дошкільного закладу і забирають ввечері також на вулиці.

Оксана БОЙКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 × three =