Питання про “Про впорядкування дрібно роздрібної торгівлі (виїзної) торгівлі сільськогосподарською продукцією в місті Пологах” депутати Пологівської міської ради розглянули ще у січні. Тоді питання порушили, бо термін дії попереднього рішення на початку року добіг кінця.

Депутати вирішували, надавати чи не надавати дозвіл на торгівлю вже у звичних місцях: площа Привокзальна, вул. Магістральна, Стадіонна, Історична, Східна, Дружби, мікрорайон Пологи-5 та вул. Єдності (так звана стометрівка у бік парку залізничників).

Саме щодо дозволу на торгівлю по вулиці Єдності (у бік парку залізничників) тоді на сесії виникло найбільше дискусій. Обговоренню підпав той факт, що прилавки продавців розташовуються фактично на проїзній частині. Це часто заважає нормальному руху авто та пішоходів. Все ж, більшістю голосів рішення  депутати ухвалили позитивно. Не всі депутати з цим погодилися.

Нещодавно на сайті Пологівської громади з’явилося оголошення про оскарження рішення Пологівської міської ради від 24 січня 2020 р. № 31 «Про впорядкування дрібнороздрібної (виїзної) торгівлі сільськогосподарською продукцією в місті Пологи».

В оголошенні йдеться:

«У провадженні Запорізького окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа № 324/275/20 за позовом Деркача Олександра Анатолійовича до Пологівської міської ради про визнання протиправним та нечинним Рішення Пологівської міської ради від 24 січня 2020 р. № 31 «Про впорядкування дрібнороздрібної (виїзної) торгівлі сільськогосподарською продукцією в місті Пологи» в частині визначення місця для здійснення дрібнороздрібної (виїзної) торгівлі сільськогосподарською продукцією в місті Пологи, згідно з додатком 1 до рішення».

Також повідомлялося, що підготовче засідання в адміністративній справі було призначене на 14 травня 2020 року приміщенні Запорізького окружного адміністративного суду за адресою: м. Запоріжжя, вул.Сергія Синенка, 65в, зала судових засідань № 10.

 Як розповів у коментарі “Пологівські вісті” позивач депутат Олександр Деркач остаточне рішення ще не ухвалено, вчора був попередній розгляд справи. Олександр Анатолійович додав:

“Моя заява — це не просто особисте бажання. До мене, як до депутата, неодноразово зверталися пологівці, котрі мешкають по вулиці Єдності. Люди висловлюють прохання навести лад зі стихійною торгівлею на цій території. Торгові прилавки заважають нормальному проїзду легкових авто та вантажним автомобілям, що прямують на пошту до залізниці й не тільки. Небезпечно це місце стає і для пішоходів. Все має бути згідно з законом, а таке місце для торгівлі йому не відповідає, питання лише в цьому, — прокоментував депутат.

На період карантину торгівля по вулиці Єдності (за межами ринку у бік парку залізничників) не відбувається. Яким буде рішення суду надалі та чи вийде його оскаржити стане відомо згодом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

8 + thirteen =