Пологівців запитують: чи добре їм живеться?

0
1378

В рамках розробки Стратегії розвитку Пологівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2027 роки робоча група проводить он-лайн опитування для визначення основних проблем території, на думку громадян, та перспектив розвитку громади на майбутнє.

Опитувальний лист, посилання на який можна знайти у розділі «новини» на офіційному сайті Пологівської громади (mradapology.gov.ua) містить велику кількість питань і дає змогу жителям Пологівської ОТГ оцінити якість життя на території. Оцінити можна: якість комунальних послуг, стан доріг, рівень задоволення культурних потреб, транспортні послуги і ще багато чого. Вказати також можна про те, що заважає розвитку громади й не тільки.

Посилання на анкетування тут.

Автори анкетного опитування запевняють, що думка пологівців є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади. На заповнення онлайн-анкети піде не більше 10-ти хвилин, тож кожен охочий може знайти посилання на сайті та залишити свій відгук про життя в Пологівскій ОТГ. А про результати опитування поцікавимося пізніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seven + 20 =