Сьогодні, 21 травня, міський голова Юрій Коноваленко підписав розпорядження № 119 «Про послаблення карантинних обмежень на території громади», згідно з яким з 22 травня відновлюються регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах та дозволяється проведення спортивних заходів на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади.

Головною умовою послаблення карантинних обмежень є дотримання санітарних та протиепідемічних заходів, встановлених Кабінетом Міністрів України, які продовжують діяти на період встановлення карантину.

“Керуючись статтями 5, 10, 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 (зі змінами від 20.05.2020), відповідно до Протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради від 21.05.2020 № 15, з метою встановлення адаптивного карантину зобов’язую:

1. Відновити з 22.05.2020 регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах з дотриманням санітарних та протиепідемічних заходів, які продовжують діяти на період встановлення карантину.

2. Дозволити проведення спортивних заходів на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади за умови дотримання обмежень, встановлених Кабінетом Міністрів України”.

Міський голова Ю. КОНОВАЛЕНКО.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

7 + twenty =