У Пологівській ОТГ медики КП «Пологівський ЦПМСД», які брали участь у лікуванні хворих коронавірусом, поки так і не отримали державних доплат за березень та квітень. Обіцяні Урядом надбавки у 300% виділять з бюджету громади.

На сьогоднішньому засіданні чотирнадцятої сесії Пологівської міської ради сьомого скликання депутати проголосували за зміни до програми «Охорона здоров’я» на 2020 рік. Зокрема, в програму внесли пункт про забезпечення доплати медичним та іншим працівникам, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, та лікуванням пацієнтів із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19. На доплату медикам КП «Пологівський ЦПМСД» з міського бюджету виділено 97 420 грн.

Нагадаймо, що дана програма також включає заходи з недопущення поширення захворювання на корона вірусну хворобу COVID-19: закупівлю лікарських засобів для надання медичної допомоги хворим, дезінфекційних засобів та антисептиків, обладнання, розхідних матеріалів, одноразових медичних матеріалів, та інш.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

20 − nine =