На стадіоні у селі Пологи кипить робота. Триває капітальний ремонт будівлі стадіону. На другому поверсі приміщення звели нові глядацькі трибуни, перекривають дах. Тривають роботи й з оздоблення фасаду.

Всередині будівлі роботи поки не розпочалися. В майбутньому там планують облаштувати роздягальні з усім необхідним для комфортного перебування спортсменів і футбольних команд. Як розповіла Пологівський сільський голова Марина Рубан, будівлю стадіону планували капітально відремонтувати давно. На проект виділено 1 млн 400 тис. грн. На роботи цього року виділили 622 тис. грн. Паралельно з цим проектом сільська рада розпочала капітальний ремонт будинку культури у селі Івана Франка. На роботи БК також цього року з бюджету виділили 707 тис. грн. За можливості, з коштів перевиконання бюджету, гроші на продовження проектів будуть виділяти додатково з сільської скарбниці.

Також голова села розповіла, що за останній рік сільська рада приділила велику увагу проекту відеоспостереження на території. Наразі вже встановлено 33 камери. У селі охопили відеоспостереженням кілька вулиць, дитячі майданчики, стадіон, території несанкціонованих сміттєзвалищ. Поява камер, у заборонених місцях для вивозу сміття, трохи дисциплінувала місцевих мешканців. Очільниця території закликає усіх селян користуватися послугами безкоштовного вивозу сміття, що діє у селі та не забруднювати навколишню територію. Поділилася пані Марина і планами щодо висадження зелених насаджень неподалік стадіону. Цей проект розпочнуть реалізовувати восени.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

15 − 9 =