На Гуляйпільщині центр селища перетворили в арт-об’єкт. ФОТО

0
606

Щодня о 20-й годині, в центрі селища Залізничне, відбувається маленьке диво. Цегляста сіра водонапірна вежа починає сяяти за допомогою ілюмінації. Різнокольорові вогні вкривають споруду та створюють світлове міні шоу. Біля вежі одразу починають з’являтися люди. Фотографують та просто насолоджуються видом.

Сяє вогнями вежа до опівночі. Під час робіт знадобилося більше 70-ти метрів світлодіодної стрічки та спеціальні ліхтарі. На реалізацію проекту витратили близько 120 тисяч гривень на матеріали, самі роботи обійшлися ще у 16 тисяч. Для бюджету селищної ради, це не так багато, говорить очільник території Ігор Чуб. Проект реалізували фахівці з Харкова за три дні.

Це один із проектів, який ми планували реалізувати у 2020-му році й приурочили його до Дня великої Перемоги, відзначення 75-ї річниці. Для того, щоб покращити нашим людям настрій під час цієї пандемії і облаштувати нашу територію. Це моя ідея, що була підтримана депутатами селищної ради. Я вважаю, а чим селище, село гірше обласного центру, або столиці нашої держави? Таким чином ми привабили до себе погляд інших територій і зробили корисну справу для людей, – відзначив селищний голова Залізничного Ігор Чуб.

Кольоровими вогнями засяяла й адміністративна будівля. На селищній раді майорять жовто-блакитні світлові прапори. Нещодавно поряд облаштували невеличку зону для відпочинку, тож, тепер це ще одне улюблене місце жителів Залізничного.
До селища часто приїздять й  гості, подивитися на красу.

Місцевим також до вподоби, але не дивуються таким новинкам, бо звикли до інноваційних ідей від селищного голови.Кілька років тому на медичному ФАПі встановили сонячну панель для підігріву води, подібні скоро з’являться й у вигляді вуличного освітлення. Місцевий дитячий садок єдиний в районі, де встановлена сучасні протипожежна та опалювальна системи.

18-метрова вежа сяятиме у вечірні години кожного дня. Разом з тим, виконує цей арт-об’єкт і своє головне інфраструктурне призначення — забезпечує домівки людей та заклади селища питною водою. До речі, вода у селищі Залізничне одна із кращих в області за бактерологічними показниками. Свою ідею з ілюмінацією тут вважають родзинкою на території, але обіцяють, що це не останній проект, який приємно здивує і місцевих, і гостей.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

4 × 2 =