Пологівські вісті Місто Куди та за скільки можна доїхати з пологівського автовокзалу

Куди та за скільки можна доїхати з пологівського автовокзалу

0
1192

Карантинні норми поступово послабляють. З 22 травня запрацювали автовокзали. Ми вирішили дізнатися за якими правилами, куди та як часто відтепер курсують автобуси.

Сьогодні, 26 травня, близько 10 години ранку на автовокзалі було малолюдно і стояла лише одна маршрутка в якій було не більше п’яти осіб. Усі  пасажири були в одягнених масках. На лавочках очікували свої автобуси ще троє осіб.

Ми поспілкувалися з пані Любою, мешканкою села Поліг. Жінка дуже задоволена, що зараз вона може вільно їздити громадським транспортом.

  • Більше ніж 2 місяці я сиділа вдома. Сьогодні вже купу справ зробила у місті. Зняла пенсію, скупилася. Весь час, який була вдома, майже й до магазину не ходила, бо пенсії не було. Виручили запаси, які були у коморі. Можна було б найняти машину, але ж ви і самі знаєте, що це задоволення не з дешевих, тому й чекала коли автобуси знову почнуть їздити. Добре, що ціни на квитки не підняли, бо звідки у людей гроші, – запитуючи говорить пані Любов.

Вийшов на рейс і водій Михайло Шеліхов. Чоловік бідкається, що пасажирів зараз майже немає, а кількість рейсів залишається незмінною.

  • Раніше у Пологах сідало по 10-20 осіб, які їхали до Федорівки, а сьогодні, самі бачите, що лише двоє пасажирів. Грошей навіть на дизельне паливо не вистачає. Можливо ще не усі люди знають, що ми почали працювати. Сподіваємося, що ситуація незабаром покращиться, – говорить водій Михайло.

На автовокзалі нам також повідомили, що автобуси курсують за звичним графіком, але тільки в межах Запорізької області з дотриманням умов безпеки та використання засобів захисту. Приміром, поїхати у Маріуполь чи Дніпро пологівці з автовокзалу доки не можуть. Ціни на квитки залишилися такими, які були й до карантину. Наприклад, квиток до Запоріжжя коштує 96 гривень, а до Мелітополя 113.

Оксана БОЙКОВА.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eleven + 1 =