Пологівські вісті Місто Карантин: звички, які змінили життя пологівців

Карантин: звички, які змінили життя пологівців

0
584

Пандемія коронавірусу і оголошений у зв’язку з нею карантин не могли не вплинути на життя пологівців. Робота, повсякденний побут, спілкування з колегами і друзями, прогулянки магазинами – всі ці життєві аспекти зазнали значних трансформацій. Обмежувальні заходи і необхідність більше часу проводити вдома буквально змінили стиль життя майже кожного.

Журналісти «Пологівських вістей» вирішили поцікавитись у жителів Пологівщини, як змінилися їхні звички за час карантину. Відповіді були різними:

Nastya_2_0_0_8: У мене з’явилося бажання готувати. Окрім того, я почала прокидатись раніше, аби завчасно виконати домашнє завдання.

Alina_gorbatiuk: З’явилася звичка тренуватися вдома та пекти власний хліб.

Аlina.olhovaya: Почала щоденно займатись спортом і відмовилась від солодкого, чого раніше не могла зробити.

Milaya_nadya_: Мити руки після магазину та прогулянки. Робити фізичні вправи.

Viktoria_mariukha: Подорожувати. Милуватися нашими гарними місцями.

Тож виходить, що більшість пологівців, сидячи вдома, почала активніше займатись спортом, готувати, дивитись новини, а також мити руки з милом після кожного виходу на вулицю. Кілька учасників опитування відповіли, що з’явилася звичка часто ходити на кухню, аби щось поїсти.

На запитання «Як змінилось ваше життя вдома?» 36% опитуваних відповіли, що з’явилось більше часу для родини, 24% почали займатись спортом, 23% – більше часу витрачати на прибирання, а 17% згадали про улюблене хобі.

З початком карантину стало значно складніше спілкуватись з рідними та друзями: кіно, кафе та бари зачинили, гуляти в парках – заборонили, ходити більше ніж по двоє – також було під забороною до послаблення. Згідно з опитуванням 55% містян щоденно підтримують зв’язок з рідними та близькими по телефону. 24% стали спілкуватись з друзями рідше, 11% майже повністю втратили зв’язок. Лише 10% йдуть в ногу з часом: зручніше влаштовуються перед ґаджетами та влаштовують теревеньки-посиденьки в онлайн режимі.

Звичка замовляти їжу додому серед пологівців не прижилася. Лише 12% опитуваних робили замовлення страв через інтернет.

Зате карантин позитивно вплинув на повсякденні звички, якими раніше ми нехтували. Тепер, йдучи вулицею, ми знаємо, що торкатись обличчя брудними руками не можна, аби вірус не потрапив до слизової оболонки. Руки потрібно мити щоразу, як приходиш з вулиці, та дезінфікувати після кожного походу в магазин тощо.

Пандемія спричинила нам чимало незручностей, неабияк налякала багатьох та примусила нас сидіти вдома і стояти в чергах. АЛЕ, з іншого боку, у нас з’явилось більше часу для родини, саме зараз ми можемо прочитати ту книжку, яка так давно лежала на полиці і на яку не вистачало часу, навчитись готувати щось нове, почати займатись спортом чи переглянути цікаве кіно. Дивіться на все з позитивом, розвивайте нові корисні звички та будьте здорові!

Ірина РАБОТЯГОВА.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × four =