501220950

День ідеально підходить для налагодження стосунків із людьми – як близькими, так і не дуже: можна – і треба! – скинути тягар з душі і пробачити тих, хто образив вас, і попросити вибачення у тих, кого випадково чи навмисно образили ви.

Бажано також закінчити всі відкладені до слушного часу справи – сьогодні проблем з ними не виникне.

Овен
Ударно попрацювавши до обіду, другу половину дня необхідно присвятити собі: провести час на самоті, прийняти ванну, “погортати” жіночі сайти, подивитися улюблені серіали.

Телець
Не варто ставати до втілення в життя глобальних проєктів, ліпше зосередитися на вирішенні дрібних питань, які можна “закрити” протягом одного дня.

Близнята
Не відштовхуйте людину з минулого, яка захоче відновити колишні стосунки, і не натякайте їй на минулі образи – пам’ятайте: хто давнє пом’яне, той лиха не мине.

Рак
Фінансова пропозиція, яку ви можете отримати в цей час, швидше за все, виявиться більш ніж вигідною, тому має сенс погоджуватися на неї без зайвих вагань та роздумів.

Лев
Не варто постійно демонструвати коханій людині свою силу і незалежність – іноді, щоб подобатися, потрібно дозволити собі створити образ слабкого і беззахисного створіння.

Діва
Моральну втому, яка з великою часткою ймовірності накриє в цей день, можна буде зняти, щиро поговоривши з подругами або старшими родичами – на душі відразу стане легше.

Терези
Тим, хто давно мріє поліпшити своє життя, варто скористатися шансом, який надасть нинішній день, – він може покласти початок ланцюжку приємних змін.

Скорпіон
Виявити дражливу для вас проблему і вщент її знищити її можна буде тільки у разі чесної розмови з собою: поставлені собі запитання підкажуть правильну відповідь.

Стрілець
Ваші рухи вперед гальмують спогади про минуле і пов’язаний із ним жаль – час знайти спосіб забути про минуле і, маючи на увазі майбутнє, почати жити сьогоднішнім днем.

Козоріг
День, коли робота не дасть бажаних результатів, тому і зосереджуватися на ній не варто – ліпше навести лад на робочому столі, а час, що звільнився, присвятити собі.

Водолій
Хорошою прикметою цього дня вважаються зміни, навіть якщо вони будуть незначними – можна, наприклад, переставити меблі або повісити “веселенькі” фіранки, і життя заграє новими фарбами.

Риби
Спілкуючись з оточенням, використовуйте свою вроджену здатність обходити гострі кути – так вам вдасться уникнути нікому не потрібної сварки, яка в іншому разі могла б зруйнувати стосунки.

tsn.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four − 2 =